NABÍDKA POKOJŮ

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje

Ubytování nabízíme v celkem čtyřech pokojích. Základním vybavením každého pokoje je kvalitní postel se slušnou matrací a ložním prádlem. Každý pokoj má vlastní hygienické zázemí v podobě koupelny se sprchovým koutem a záchodem.

Pokoje se nachází v 1. patře bez výtahu, proto ubytování není v hodné pro člověka pohybujícího se na vozíku. Nicméně toto členění vhodně odděluje klidovou část ubytování od společenského prostoru s kuchyňkou, které se nachází v přízemí. Ubytovat vaše čtyřnohé miláčky není možné. V celém penzionu je zakázáno kouření.

Společenská místnost s kuchyní

Více prostoru pro vaše pohodlí

Hledáte-li i prostor společného posezení a odpočinku či možnost drobnějšího vaření ve společné kuchyni, nemusíte daleko. Vše naleznete v přízemí penzionu. Kuchyně je vybavena, sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, společnou lednicí, drobnějším nádobím.

Kolárna

Uskladnění kol

Vaše kola můžeme uskladnit v samostatné uzamykatelné místnosti s přístupem z venkovního prostoru. V kolárně máme vybavení na drobné opravy vašeho kola. Cyklisté jsou tedy u nás vítáni!

Celý penzion je pokrytý bezdrátovou sítí WiFi s volným přístupem pro ubytované hosty.